сьогодні
20
травня 2024
Священнослужителі

2

Настоятель храму Протоієрей Ігор Когут.
Протоієрей Ігор Когут – народився 12 червня 1982 року Божого в місті Дубно Рівненської області в сім`Ї православних християн.
Батько – Когут Василь Миколайович – інженер-будівельник автомобільних доріг (місце народження с.Заривенці Бучацького р-н Тернопільської обл.).
Мати – Когут(Швець)Світлана Яківна– інженер-будівельник автомобільних доріг(місце народження с.Залісці Збаразького р-н Тернопільської обл.(з цього села вийшло понад тисячу священиків)тут же був охрещений ієромонахом Савою.).
В 1989 році вступив у перший клас середньої школи № 1 м.Дубно яку закінчив у 1999 році, у цьому ж році вступив у перший клас Київської Духувної Семінарії. За відмінну здачу першосеместрової сесії екстерном був переведений до другого класу Київської Духовної Семінарії та ніс послух іподиякона ректора єпископа Даниїла(Чокалюка).Після переводу ректора на Рівенську кафедру перевівся у Рівенську Духовну Семінарію яку закінчив 2002 року Божого. 2002р.Б. вступив на заочну форму навчання у Львівську Духовну Академію яку закінчив у 2006 році Божому. З 2002р.Б. по 2005р.Б., працював викладачем в Тернопільському Духовному Училищі де займав посаду старшого інспектора.
2003р.Б., 18 липня у Свято-Іллінському соборі м.Дубно взяв шлюб з дівчиною православного віросповідування Школярчук Наталією 1982 року народження(м.Дубно).
2 серпня 2003 р.Б., у Свято-Іллінському соборі м.Дубно Високопреосвященнійшим Даниїлом Митрополитом Рівенським і Острозьким був рукоположений в сан диякона.
19 серпня 2003 р.Б., у Свято-Преображенському храмі м.Дубно(Кемпа) Високопреосвященнійшим Даниїлом Митрополитом Рівенським і Острозьким був рукоположений в сан священика і призначений кліриком Свято-Іллінського собору м.Дубно.
18 квітня 2013р.Б., Високопреосвященнійшим Іларіоном Архієпископом Рівенським і Острозьким призначений настоятелем Свято-Іллінського собору м.Дубно.
Остання священича нагорода право носіння митри.
12 червня 2015р.Б., Високопреосвященнійшим Іларіоном Архієпископом Рівенським і Острозьким нагороджений медаллю «За жертовність до України».

02 серпня 2019 р.Б., Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм за заслуги з відродження та розбудови Української Православної Церкви нагороджений орденом святого архістратига Божого Михаїла IІ ступеня.

01 червня 2021   р.Б., Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, нагороджений Іменним Хрестом митрополита Православної Церкви України.

12 червня 2021   р.Б., нагороджений грамотою Обласної Ради, а також протягом священнослужіння, архієрейськими та митрополичими грамотами.

Листи подяки від ЗСУ, освітян, Дубенської РДА.

____________________________________________________

 

3Клірик храму протодиякон Олександр Цомпель.

Протодиякон Олександр Цомпель – народився 5 жовтня 1983 року в с. Семидуби, Дубенського району Рівненської області.

Батько, Цомпель Йосип Іванович, православний українець, 1962 року народження, машиніст автокрана. Мати, Цомпель (Ярмолюк) Галина Володимирівна, православна українка, 1962 року народження, швея-кравчиня.

У 1990 році вступив у перший клас ЗОШ №7 м. Дубна. Після закінчення 11-го класу в 2001 року вступив в Рівненську Духовну Семінарію.

13 грудня 2004 року був пострижений у читця Митрополитом Рівненським і Острозьким Даниїлом.

Після закінчення Рівненської Духовної Семінарії у 2005 році вступив до Варшавської Християнської Теологічної Академії на факультет православної теології.

20 липня 2007 року у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці взяв шлюб з дівчиною православного віросповідування Присяжнюк Юлією, 1985 року народження.

24 липня 2007 року був рукоположений у сан диякона Митрополитом Рівненським і Острозьким Євсевієм у Свято-Покровському Соборі м.Дубно в день памяті св.Рівноапостольної княгині Ольги.

1 серпня 2007 року Митрополитом Рівненським і Острозьким Євсевієм був призначений штатним дияконом Свято-Іллінського Собору м. Дубно.

2009 року вступив до Київської Православної Богославської Академії (заочний сектор) яку закінчив у 2010 році

11 квітня 2012 року нагороджений правом носіння подвійного ораря, Високопреосвященнішим Іларіоном, архієпископом Рівненським і Острозьким, під час здійснення літургії Ранішосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

2 серпня 2014 року, Високопреосвященнішим Іларіоном, архієпископом Рівненським і Острозьким був піднесений до сану протодиякона.

Остання нагорода право носіння камилавки.

2  серпня  2021   р.Б.,   Високопреосвященнійшим  Іларіоном, Архієпископом Рівненським і Острозьким нагороджений  Благословенною грамотою.