сьогодні
23
червня 2018
Ой хто хто Миколая любить!
18 грудня 2016
Dubnosobor

18 грудня на передодні свята пам’яті Святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських чудотворця, у Свято-Іллінському соборі відбулася святкова Всенічна. На богослужіння зібралося багато молільників, а особливо в храм прийшло багато маленьких парафіян, які щиро люблять і чекають святого Миколая.

1 3

По завершенні богослужіння відбувся виступ недільної школи собору, де вихованці молитовно прославили в піснях і у віршах Великого Святителя, а також привітали всіх присутніх зі святом та подарували власноруч виготовлені подаруночки.

2 3 4 viber image

Коли діти завершили свій виступ, то дітям як недільної школи так і всім присутнім маленьким прихожанам, священиками собору були роздані подарунки, які Святий Миколай передав дітям, уже через багаторічних своїх помічників-жертводавців. Загалом було роздано 157 пакуночків з подарунками. Щиро дякуємо Святому Мколаю та його посланцям за щедрі дари.

1 2 3 4

Також до дня Святого Миколая парафіянами собору було зібрано чимало дитячих речей (одягу, іграшок тощо), які волонтерами були розвезені малозабезпеченим сім’ям Дубенщини. Всім дякуємо! Вітаємо з чудовим святом Святого угодника  Миколая! І хто Богу подає тайно, хай тому Бог воздасть явно!