сьогодні
06
липня 2022
⛪ ДОРОГІ БРАТИ ТА СЕСТРИ, ПАРАФІЯНИ ТА НЕБАЙДУЖІ ЛЮДИ! ❤
31 травня 2022
Dubnosobor
⛪ ДОРОГІ БРАТИ ТА СЕСТРИ, ПАРАФІЯНИ ТА
НЕБАЙДУЖІ ЛЮДИ! ❤
Вимушені звернутися до вас за фінансовою допомогою, яка вкрай потрібна для збереження нашого собору. Як ви бачите на фото нижче, дах нашого храму потребує ремонту. Фото зроблені поверхнево не чіпаючи проблеми аварійності самих дерев’яних балок і крокв, хоча вона існує, і є чималою. Та на даний час провести роботу по їх заміні є нераально, перш за все, через відсутність колосальних коштів для проведення цих робіт та за воєнного стану. Тому нашим мінімальним завданням є захистити металеву повехню даху від корозії, аби не допустити повного руйнування, та відстрочити час для накопичення коштів та виготовлення відповідної документації.
Усі заощадження собору були використані на терміновий ремонт та облаштування церковного будинку для прийняття біженців, а також на допомогу ЗСУ та постраждалим від нападу окупантів людям. Та залишати ще на одну зиму дах без ремонту уже просто неможливо.
У 2019 році Дубенською Міською Радою, було проведено реставраційні роботи по дзвіниці собору, що надало їй захисту від руйнувань та привабливого вигляду, цього ж потребують інші частини храму.
Звертаємося до парафіян, які на даний час проживають за кордоном, до бізнесменів та заможних людей про фінансову допомогу. Ми розуміємо важкість часу, коли люди спрямовують усі сили та кошти для перемоги над ворогом та допомогу потерпілим, але ми не повинні забувати й про наші святині, які також страждають через війну і можуть руйнуватися ворогом навіть без його прямого фізичного втручання.
Просимо, по змозі, надати свої пожертви безпосередньо на касу собору, або ж перерахувати на рахунок собору чи індивідуально виготовлену картку на ім’я настоятеля вказуючи в графі призначення : благодійна допомога на храм
Установа банку: Рівненське обласне управління АТ “Ощадбанк”
МФО 333368
КОД ОТРИМУВАЧА 22581115
РАХУНОК: UA083333680000026005301879283
ОТРИМУВАЧ: РГ ПАРАФІЇ СВЯТО-ІЛЛІНСЬКОГО СОБОРУ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ М. ДУБНО
або на картку Приватбанку
5168 7451 2045 1353
Когут Ігор Васильович
НАПЕРЕД УКЛІННО ДЯКУЄМО ЗА ВАШІ ПОЖЕРТВИ!
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та замок
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
На зображенні може бути: на відкритому повітрі, пам’ятник та замок
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
На зображенні може бути: на відкритому повітрі