сьогодні
12
серпня 2022
Вітальне слово архієпископу Іларіону з нагоди Дня Тезоіменитства.
2 листопада 2021
Dubnosobor

З ДНЕМ ТЕЗОІМЕНИТСТВА3 листопада, в день пам’яті преподобного Іларіона, схимника Києво-Печерського, свій День Тезоіменитства відзначає архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.  З цієї нагоди духовенство та віряни привітали свого Архіпастиря з Днем його Небесного покровителя

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий наш Владико!

 

Щороку 03 листопада Церква Христова молитовно вшановує пам’ять преподобного Іларіона, схимника Києво-Печерського. Це день Вашого Ангела! Дозвольте висловити Вам щирі слова привітання та добрі побажання з нагоди дня Тезоіменитсва!

 

Шановний Владико! Ви для нас є прикладом християнської любові, терпіння і повної самовіддачі служінню, до якого покликав Вас Господь. Ви пробуджуєте у наших серцях ті головні почуття, без яких сьогодні не обійтися жодній людині: Віру, яка допомагає зрозуміти, що ми створені Творцем для добра; Надію на спасіння в житті вічному і Любов, бо «той, хто в любові перебуває, перебуває в Богові, і Бог у ньому» (1Ін.4:16). 

 

Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, миру та духовної радості. Нехай Всемилостивий Господь за молитвами Пречистої Своєї Матері та преподобного Іларіона, схимника Києво-Печерського, укріпляє Ваші душевні і тілесні сили, та  дарує невичерпну наснагу для подальшого Архіпастирського служіння!

 

ІСПОЛА ЕТІ ДЕСПОТА !

rivne-cerkva